Pontos idő: hétf. okt. 15, 2018 8:29 pm

Minden időpont UTC+01:00 időzóna szerinti

Fórum szabályok

A fórum nyelve Magyar, kivéve a külön erre a célra hozott Témákat. A fórum használata során viselkedjetek kultúráltan, tartsátok be a Netikettet, és a Magyar jog előírásait. Fogalmazzatok közérthetően, és lényegretörően. Felelősségvállalási és jogi nyilatkozat.

Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 50 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: KÖZLEMÉNY: FIGYELEM - CSALÓ HIRDET
HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 11:36 am 
Lada kedvelő

Van egy csaló patkány aki a duen.hu és racingbazaron is hirdet!

kenta8@freemail.hu
eirkovacs@freemail.hu

Egyelőre csak ezt a két e-mail címet tudom biztosan :!:

TÓTH ISTVÁN
Budapest Bank
számlasz: 10101212-36207500-01003003

Úgy néz ki, engem is átvert! Ne utaljatok neki!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 12:42 pm 
Lada Baráti Kör tag

Azért kellene konkrétum is, mert anélkül ez csak rágalmazás.

Hogyan vert át téged, hány hasonló esetről tudsz, stb.

NIVA 1.6 alkatrész katalógus

Biztonságosabban, takarékosabban LADÁVAL

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 1:34 pm 
Lada szakértő

Hirtelen Googlezásra ezt találtam.
https://www.facebook.com/SvindlerekList ... 6481368837

" Károsultakat keresünk !

Sziasztok!
Csaba vagyok szlovakiabol,es 3-4hete rendeltem egy alaktresz az automra a penzt atutaltam de az alkatreszt nem kaptam meg
iban hu 65 ,Swift:OTPVHUHB, kóre istvan
OTP Borsod-Abaúj-Zemplén megyei LAFO f.
3534,Miskolc, Árpád út 2.
eirkovacs@freemail.hu

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 2:39 pm 
Lada kedvelő

2 db Bilstein első gátló volt mghirdetve 20000ft-ért. Csak e-mail cím telefon nincs http://hirdetotabla.duen.hu/alkatre_z/f ... olcn161828. Írtam neki hogy érdekel a dolog 18000 ft-ért elküldi-e postával. Rábólintott, én meg örültem. Már az nap bombázott e-mailekkel hogy mikor utalok nem jött meg a pénz, mondtam neki hogy este utalom küldöm a bizonylatot is. Elutaltam, azóta se jött csomag... Gondoltam késik a posta...

majd megláttam ezt: http://hirdetotabla.duen.hu/alkatre_z/f ... zzon162028

Ráírtam, persze azóta semmi válasz.

És megtaláltam még ezt http://hirdetotabla.duen.hu/alkatre_z/f ... olcn154106
Ugyan az a kép amit nekem küldött (terítőből megismerni) csak jobban rá zoomolva, írtam erre a címre hogy érdekel a gátló persze semmi válasz azota sem.

Lehet hogy egyszer még megjön a postám bár kétlem, hogy 4 teljes munkanap után (ez az 5.) nem ért volna ide. Legyen igaz, hogy csak rágalmazás amit írtam. DE nem azt kértem hogy lincseljük meg közösen, vagy bármit is tegyetek/ünk, pusztán figyelmeztetés, hogy óvatosan :!: Megtanultam, hogy nem utalunk így előre teljesen ismeretlennek. Gyanakodtam, hogy sántít a dolog a sürgetés miatt, rá is kérdeztem levélben, hogy nem ver-e át, de már lényegtelen. Nekem minden egyes forimtért meg kell dolgoznom, sosem csaptam be senkit és nem is szeretnék így pénzhez jutni. Ha valamit vennétek tőle, csak legyetek óvatosabbak mint én, és ne utaljatok előre neki, intézzétek inkább utánvéttel/ személyesen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 2:58 pm 
A gurigás Lada Baráti Kör tag

Nagyon sajnálom, hogy így jártál én is láttam a hirdetést még amikor felkerült. A leírás, az ár és a hiányos adatok alapján egyértelmű volt számomra, hogy kamu az egész. Zártam is be azonnal a böngésző ablakot. :(

Máté

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 3:09 pm 
Lada szakértő

Walp ráerő idődben ballagj be a legközelebbi rendőrörsre és tedd meg a feljelentést! Veszteni nem vesztesz vele.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 9:12 pm 
dr. Lada

Sziasztok!

Engem is megkárosított a DuEn-es hirdetésben említett Kóré István. Én feljelentést tettem, és ma kaptam határozatot, hogy Dombóváron is tettek ellene feljelentést, így ügy van folyamatban ellene. Egyébként egy 1994-es születésű Ózdi gyerekről van szó. A jelenlegi törvény szerint 50.000 Ft-alatti csalás csak szabálysértés, 50E felett, bűncselekmény, én 24.000Ft-al lettem károsítva, a Dombóvári feljelentést intéző ember, nemtudom mennyivel, ezért szeretnék mindenkit megkérni, hogy tegyen feljelentést, mert sokunk összege már túl lesz az 50E-en így már komolyodik az ügy, és akár kártérítést is kaphatunk. Tíz perc egy felejelentés, nem nagy dolog, és igenis van értelme!

Én már tudok pár károsultról, de mindenki menjen, és tegyen az ügyért, mert elég komoly pénzeket levett már emberekről...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 9:39 pm 
Lada Baráti Kör tag

Jaja, nyomja mindenki fel, előbb utóbb összejön az az összeg, ami miatt előveszik az ilyen trógert...

u.i.: soha ne utaljatok/postázzatok előre...
(max vatera, ebay, stb ellenőrzött kereteken belül...)

https://youtu.be/9YwbgMyCJLY

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. szept. 20, 2013 9:42 pm 
Lada Baráti Kör tag

Én nem igazán bízok az idegenekben, eleve annyira nem szeretem ezt a postázásos dolgokat bizonyos alkatrészekben. Ha idegen úgy akar nekem eladni valamit hogy előre utaljam abba bele se megyek pont az ilyenek miatt. Egyébként meg ilyen embereknek van pár ötletem hol lenne a helye...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 21, 2013 12:06 am 
Lada Baráti Kör tag

Egy dolgot vettem postán, ismeretlentől. Golf gyújtásnak hirdette. Amikor megjött, akkor derült ki, hogy indukciós fordé átalakítva ladába. Tökéletes volt, de nem hallos és nem is golf, hanem indukciós. Mondtam a srácnak, hogy postát bebuktam de adja vissza a lóvém, mert ez nem golfé. Azóta is válaszol. :mrgreen: Sajnos személyes átvétel, vagy olyan emberrel akit ismersz személyesen... Sajnálom, remélem elértek valamit a rendőrségen.

Képtár
ARNIE

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 21, 2013 12:19 am 
Captain Blondie - Lada Baráti Kör tag

Ezért csinálom mindig csak személyes átvétel, semmi előreutalás meg ilyen hülyeségek. Ha postáztatok meg csak utánvéttel, lesz@rom ha drágább.

A mai világ nem a bizalomra épül, hanem hogyan tudod a másikat átb@szni, főleg itthon :evil: .

Ezért jó, hogy van ilyen összetartó közösség, mint a zsiguli.hu vagy a simson.hu. 8)

Pl.: Hengert is ott találtam a motoromra(simson.hu), és elküldte a srác, én elvittem a haveromnak aki rábólintott, és utána fizettem ki + a postát. Sose láttam a gyereket, ő se engem, és gyanítom azt se tudja mi a munkám. Csak egyszerűen a közösség tagjai vagyunk :)

Amúgy meg jelentsétek fel a suttyót :wink:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 21, 2013 12:44 am 
Lada Baráti Kör tag

Ugy-ugy. Nalunk szinte ki van halva ez az elore utalasos dolog. Csak az utanvet mukodik. Es szerintem is ez a jo megoldas. Dragabb dolgokat meg csak es kizarolag futarral erdemes. Kibontod a csomagot mielott fizetnel es ha netalan nem az van benne, vagy nem a hirdetesnek megfelelo mar ki sem fizetem. Max. a futar a nemtetszeset felyezi ki mert lesz plussz pappirmunkaja, de ezt en meg lesz@rom.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 21, 2013 7:47 pm 
Új fórum tag

Ez nagyon emberfüggő szerintem. Ha nem igénytelen az eladó, a hirdetése, tud szépen kommunikálni, szívesen utalok előre. Sok mindent adok-veszek, én mindig megpróbálom rávenni az embereket az előreutalásra. Utánvétezni nem fogok, sokkal több macera van vele, és egyáltalán nem biztonságos. Lehet, hogy akkor fizetsz ha kapod, de hogy téglát küldenek-e vagy az árut, az már más kérdés:) Ezt mindig elmondom azoknak, akik utánvétet szeretnének... egy alkalommal egy kisebb összegnél(2500 ft kb., bicikli alkatrész) is acsarkodott a vevő, de értelmes fajtából való volt, az lett a vége, hogy elküldtem neki én is úgy, hogy csak akkor kell kifizetnie, ha megérkezett :) Örült is, fizetett is. De duenen tényleg vigyázni kell, nagyon sok igénytelen hirdetés és ember is van. Nekem is van egy lélektani határ amiért már biztos nem fizetnék látatlanba/előre/stb., ezt mindenki maga dönti el... Bilsteint képről venni viszont elég érdekes:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 21, 2013 8:02 pm 
Lada Baráti Kör tag

BGo írta:
u.i.: soha ne utaljatok/postázzatok előre...
(max vatera, ebay, stb ellenőrzött kereteken belül...)

Az a baj, hogy az ilyen emberek miatt kell pl nekem is rizikózni az UV-t...
Most mit tegyek pl én?
Mert egyikünknek rizikóznia kell, mert én sem vagyok mindenki ismerőse tehát ez ugyanúgy vonatkozik rám is...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 21, 2013 9:35 pm 
Captain Blondie - Lada Baráti Kör tag

Igen, ez sajnos ilyen bicikli Viko :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 21, 2013 9:51 pm 
Lada Baráti Kör tag

slayer08 írta:
Ha postáztatok meg csak utánvéttel, lesz@rom ha drágább.

Igen ám, de ahogy Bence is leírta: a postás akkor adja oda a csomagot, ha kifizetted, addig nem bonthatod ki. És itt már bukott is a dolog. Fizetsz, postás el, csomag kibont, és marhára nem az van benne, amit rendeltél. :(

Kerékméret átváltó: http://www.willtheyfit.com

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 21, 2013 10:16 pm 
Lada Baráti Kör tag

Bence írta:
Ez nagyon emberfüggő szerintem. Ha nem igénytelen az eladó, a hirdetése, tud szépen kommunikálni, szívesen utalok előre.

Én két hónapot laktam egy szélhámos csalóval albérletben... Hidd el, tudott szépen kommunikálni, megnyerő volt a viselkedése... Hál' Istennek nem tudott lehúzni minket, csak az utolsó havi rezsivel... Több tucat embert átvert, márkás mobilokat, munkát ígérve, fosztott ki albérleteket, húzott le társkereső oldalakon lányokat... K*rvára észnél kell lenni!

https://youtu.be/9YwbgMyCJLY

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. szept. 22, 2013 1:03 am 
Lada Baráti Kör tag

Viko2101 írta:
Az a baj, hogy az ilyen emberek miatt kell pl nekem is rizikózni az UV-t...
Most mit tegyek pl én?
Mert egyikünknek rizikóznia kell, mert én sem vagyok mindenki ismerőse tehát ez ugyanúgy vonatkozik rám is...

én nem rizikózok. előre utalás. ha nem, nem. nem erőszak a disznótor.
feltehetem a vaterára is drágábban. éppen ezért már igazából csak ott árulok. halálom az érte megyek.
nem vagyok itthon bocs, vagy a igen, akkor alszom..
személyes átvétel csak éjjel 2-3 között, itthon.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. szept. 22, 2013 4:40 pm 
Lada kedvelő

Tudott szépen és értelmesen írni, csak a sürgetése volt feltűnő. Személyes átvételt preferálom én is, ha nem kell sokat menni érte, de itt sokat kellett volna. Az meg hogy képről bele mentem, hát ez egy olyan dolog hogy bíztam az eladóban.. nem görbe nem ereszt, látom hogy néz ki azon kívül személyesen se látnék többet. Már nem bíznék senkiben ennyire, de ez van. Én is csak előre utalással szoktam eladni a dolgaimat.

Holnap meg elbattyogok a rendőrségre és megteszem a feljelentést, bár tudom hogy a pénzt úgysem kapom vissza, de legalább kapjon valami büntetést...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. szept. 25, 2013 12:48 pm 
Lada kedvelő

Tényleg nem akarok senkit megsérteni,de mikor két hátsó Bilsteint hirdetnek 22ért de 18ért postán viheted,nem gyanús?

De láttam már olyat is mikor Micselin szlikkeket hirdettek 4 db-ot 33ezerért...

De tényleg, el kell kapni az ilyet és jól meghurcolni!

És nem lehet postázni semmit én rendeltem már generátort is nem ismeretlentől oszt kaptam egy szart...kettőből lett összerakva...az egyik fele új volt a másik fele valami régi repedt szar, az ékszíjtárcsa el volt hajolva...lehetett látni,hogy gyorsan össze lett rakva csak vegyék meg...de inkább nem hoztam nagy nyilvánosságra,mert minek...igaz nem is huszonezrekről volt szó...ha annyiról lett volna szó személyesen megyek a dolgok elébe:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. szept. 26, 2013 7:13 am 
Lada kedvelő

Pl...ez tuti ugyanaz az emberke...ennyi pénzért slicket venni...lehet feljelenteni:)

http://hirdetotabla.duen.hu/alkatre_z/f ... umik162450

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. szept. 26, 2013 8:31 am 
Lada kedvelő

Most nem azért, de vettem már így Omp ülést övvel 10000Ft-ért amit másnap 23000-ért adtam el. Az olcsó ár nem feltétlenül átverés. Persze lehet gyanús meg lehet szerencséd is (elég sokszor sikerült jó vételt csinálnom, hát most belefutottam)... De csak addig mondod, hogy az a B@LF@SZ aki nem veszi észre amíg téged is át nem vernek :wink: Én inkább úgy közelítem meg hogy az a F@SZ aki átver.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. szept. 26, 2013 8:45 am 
A gurigás Lada Baráti Kör tag

Lehet ezt ragozni, walppal értek egyet, csak az tud hibázni aki csinál is valamit. Én is rengeteg felnivel foglalkoztam már és egyszer én is belefutottam egy átverésbe később persze minden egyértelmű lett. Ilyen ez, de nem mindig lehet kivédeni ezt a dolgot. Tanulópénz az viszont mindig van akármit csinálsz. :wink:

Máté

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. szept. 26, 2013 10:59 am 
Lada kedvelő

Nem balf.szoztam én senkit...csak szimplán annyit írtam,hogy nem gyanús??

Engem is vertek már át, hiszen írtam is...és én is vettem már 4 db 15ös Speedline alufelnit gumival együtt 15ezerért...

Benne van minden...nem is kell tovább ragozni...az egész mondandómnak a lényege az volt,hogy meg kéne verni a gyereket...a rendőrség itthon semmit nem csinál csak feszít a szaros opeljába vagy skodába...és lopják a napot...tisztelet a kivételnek,ha van olyan...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. szept. 26, 2013 11:58 am 
Lada kedvelő

Nem vettem bántásnak nem is azért írtam hogy mást bántsak. Szent legyen a béke. És igen jól meg kellene verni az ilyet igaz. De nem fogok ezért lemenni Ózdra, hogy a végén még engem verjenek meg, jelentsenek fel. Volt már ilyen miatt ügyem a rendőrökkel, hogy kit miért vertek el és nem olyan jó oda járni hetente. Bebuktam, ovtosabb leszek.

Ui.: Írtam e-mailt az általad említett hirdetésre, úgy néz ki ő az....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. szept. 26, 2013 1:30 pm 
Lada Baráti Kör tag

Nekem mikor ilyen volt a Balogge@ivel, akkor az összes általam ismert oldalon keretem a hirdetését és leszedettem a moderátorokkal és letiltattam a mail címét, majd hetekig figyeltem hol mikor hirdet és ahol lehetett kommentelni ott addig aláztam, míg el nem tűnt az éterbe az általam ismert oldalakról.
Hirdetést is adtam fel, hogy csaló (emlékeim szerint) és társai...

Ha már a pénzem nem is látom vissza, de örömmel tölt el, hogy ellehetetlenítettem a további lopásait :wink:

Továbbá még terveztem, hogy rendelek tőle utánvéttel és nem veszem át, de sajnos azt nem tettem meg... (már bánom)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. okt. 19, 2013 4:16 pm 
Új fórum tag

Ez a hirdető is tuti az, nem lehetne felnyomni valahogy ezeket, hogy tüntessék el az oldalról?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. okt. 19, 2013 5:07 pm 
Lada Baráti Kör tag

Ha 100%-ra biztos vagy benne, hogy ő az, akkor rendeld meg utánvéttel valami fals címre, ha feladja, akkor bukja a feladási költség 1,5x-sét :wink: és legalább támogatod a postát is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. okt. 19, 2013 7:10 pm 
Új fórum tag

Hát, ugyanolyan értelmetlenül ír, ugyanolyan technikával vannak a képek készítve(más fényképe monitorról lefényképezve), gyanús.. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. okt. 31, 2013 5:14 pm 
Új fórum tag

Engem is megkárosított a DuEn-es hirdetésben az illető omp 4 pontos övekkel 10,000 +postával lettem rövidebb és feljelentést fogok tenni ellene a rendőrségen

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 18, 2013 10:22 pm 
Lada kedvelő

Balogh Dávid megint hirdet az oldalon!

http://kepfeltoltes.hu/view/131118/capt ... es.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/view/131118/mail ... es.hu_.png

Nem tudtam hogy ő az és beszéltünk egy 2107 hűtőrácsról meg egy Niva kormányról amit postával együtt (utánvét) 4000 Ft-ért akar adni.
Korrektnek tűnik de nem fogom megvenni a cuccokat.

Vigyázzatok vele!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 18, 2013 10:34 pm 
Lada Baráti Kör tag

Törölve.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 18, 2013 10:37 pm 
Lada kedvelő

Van egy tegnapi hirdetése is az oldalon. Szinte ugyan az mint a másik volt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 18, 2013 11:20 pm 
Lada Baráti Kör tag

Az is immár.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. nov. 20, 2013 7:21 pm 
Lada Baráti Kör tag

Írok a racing-bazár-nak is, tavaly már eltüntettem mindenhonnan ezt a férget, idén is megéri az energiát, hogy kicsináljam a kis tolvajgecit

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. nov. 20, 2013 7:40 pm 
Lada Baráti Kör tag

FB-n is tolom a dolgot

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. nov. 22, 2013 8:37 am 
Lada Baráti Kör tag

Ez is hadd legyen itt:
http://hirdetotabla.duen.hu/ver_enyaut/ ... ptak166796

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. nov. 22, 2013 9:12 pm 
Lada Baráti Kör tag - Barkó szakértő

Hihetetlen, milyen ember az ilyen, párezer forintot megér ez az egész? Soha nem lehet nyugalma, előbb utóbb éjjel megy haza és fogatlanul kell kinyitnia az ajtót, törött kezekkel. Megér ez ennyit?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 25, 2013 1:30 pm 
Lada Baráti Kör tag

Ezt is ide:
http://hirdetotabla.duen.hu/alkatre_z/k ... zzon163263

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. dec. 15, 2013 3:26 am 
dr. Lada

Meg Miki, mert nem mérlegelnek, nem hittem volna én sem, de mióta kutasként dolgozom, látom, hogy emberek százforintokért(!!!) képesek eladni a becsületüket...:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 04, 2014 10:58 am 
Lada Baráti Kör tag

En csak azt nem ertem ha mar futarral jott a csomag miert nem bontotta ki mielott fizetett. Foleg ha jelentos erteku arurol van szo mindig kibontom, szamolom, ellenorzom, kiprobalom. Ha ez nem tetszik a futarnak csak annyit mondok neki, hogy nem veszem at es nem fizetem ki vagy fizesse ki o ha nem az van benne amit rendeltem. Erre meg sosem volt nemleges valaszuk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 09, 2014 1:10 pm 
Lada szakértő

Pont ma a szüleim is beleestek ebbe a csapdába.
Lett rendelve az autójukhoz alkatrész utánvétesen,és a csomagban féltégla volt.
A Feladó Kovács Erika Székesfehérvár Mária út 4/a 4/3 tel 307501819
A postással beszéltek ö már semmit nem tud tenni, de a pénz erre a címre megy, és egyezik a csomagoláson lévővel.
Esetleg ha lenne valaki aki Fehérváron lakik, megnézhetné hogy ez a cím valós e.
Mert akkor személyesen elmennék megköszöni neki..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 09, 2014 2:25 pm 
Lada Baráti Kör tag

google/maps szerint nincs ilyen utca fehérváron :roll:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 09, 2014 2:28 pm 
Lada szakértő

Igen, közben rá jöttem hogy valószínűleg Mária völgy utca lesz az.

https://maps.google.hu/maps?oe=utf-8&cl ... CDIQxB0wAA

Szomszéd kerítésén telefonszám.
https://maps.google.hu/maps?oe=utf-8&cl ... CDIQxB0wAA

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 09, 2014 2:35 pm 
Lada Baráti Kör tag

Érdemes rácsörögni a szomszédra, google a barátod 8)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 09, 2014 5:33 pm 
Lada szakértő

Telekom tudakozó dob ki tel. számot a névre Fehérváron;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 09, 2014 5:48 pm 
Lada szakértő

Ezt találtam:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyint ... motudakozo
Kovács Erika
(30) 4203323
8000 Székesfehérvár
Persze ez nem jelent semmit, lehet hogy nem is az a nő aki átverte szüleid.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 09, 2014 10:10 pm 
Lada Baráti Kör tag - Barkó szakértő

Egyszer én is gyanúsan sokat vártam egy csomagra, toszogatni kellett az eladót folyamatosan... na ott felvettem mobillal a kibontás egész folyamatát, hogy tudjak menni vele a rendőrségre azonnal. De végül rendben megjött az árú.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 13, 2014 10:17 am 
Lada kedvelő

A duenen találtam ezt:

http://hirdetotabla.duen.hu/alkatre_z/k ... gint170221

"VIGYÁZZATOK ITT A CSALÓ MEGINT!!!
Békés megye #170221

Vigyázzatok megint megjelent itt a csaló!!!!
Fura hogy telefon számot sosem ad meg pedig nagy értékű termékeket szokott árulni..

Eladó Bilstein gátlóim
(katona féle)

első: 16500

hátsó:20000

Elérhetőség:
e-mailra rugalmas vagyok
ár fix
Megye:
Békés megye
E-mail:
dohces@freemail.hu "

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 18, 2014 1:03 pm 
Új fórum tag

Sziasztok!

Most regisztráltam a fórumra, üdv Mindenkinek. Szeretem a Típust, 2007-óta használom nagy-nagy szeretettel.

Egy kedves hírdető engem is átvert. 16.000 Ft-ot utaltam át, de az alkatrészek soha nem érkeztek meg. 2 hónappal később feljelentettem, mert megtaláltam ezt a topic-ot. Ugyan az volt, akiről Potter 21011 írt.
A rendőrség összekapcsolta az esetet egy másik üggyel, ahol ugyanez az illető 35.000 Ft-ot lopott el valakitől.
Ezzel már 51.000 Ft az összérték és így már nem csak szabálysértés.

Mindíg tegyetek feljelentést. E-mailen és telefonon is be lehet jelenteni az esetet és hónapokkal később is érdemes.

Üdv:
András

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 50 hozzászólás ] 

Minden időpont UTC+01:00 időzóna szerinti