Pontos idő: kedd feb. 19, 2019 7:59 pm

Minden időpont UTC+01:00 időzóna szerinti

Fórum szabályok

A fórum nyelve Magyar, kivéve a külön erre a célra hozott Témákat. A fórum használata során viselkedjetek kultúráltan, tartsátok be a Netikettet, és a Magyar jog előírásait. Fogalmazzatok közérthetően, és lényegre törően. Felelősségvállalási és jogi nyilatkozat.

Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 827 hozzászólás ]  Oldal 1 2 3 4 517 Következő

Szerinted a zenehallagatás elvonja a figyelmet a vezetésről?
Igen 1%  1%  [ 3 ]
Nem 30%  30%  [ 68 ]
A "normális" zenehallgatás nem 68%  68%  [ 153 ]
Szavazatok száma: 224
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: LadaHifi
HozzászólásElküldve: hétf. márc. 21, 2005 3:42 pm 
Akkor én itt megragadnám az alkalmat, hogy a Ladás társadalom Hifis rétegét hozzászólásra buzdítsam :D

Egyébként szerintem ez az új fajta megjelenés sokkal pofásabb mint a régi. Örülök, hogy így haladtok a korral.
Elismerésem :D

Üdv mindenkinek

dagonya

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: LadaHifi
HozzászólásElküldve: hétf. márc. 21, 2005 7:54 pm 
Lada Baráti Kör tag

dagonya írta:
Akkor én itt megragadnám az alkalmat, hogy a Ladás társadalom Hifis rétegét hozzászólásra buzdítsam :D

dagonya

helló,

miért is kérdés ez?:) mertugye van egy oylan típus aki szereti a zenét, de nagyotthalló, és üvölteti, tud úgy vezetni, így tanult.... stb stb :)

nemde? :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. márc. 21, 2005 8:09 pm 
Szerintem vannak az olyan emberek, akiket nem zavar a zene a kocsiban, meg olyanok, akiket zavar. Másrészrõl meg vannak azok az erberek, akik, ha szól a zene, akkor jobban csapatnak és olyanok is akiket a zene pont lenyugtat és óvatosabban vezetnek. Tehát szerintem egyértelmûen nem lehet megállapítani, hogy el tereli-e figyelmet a zene a kocsiban. Ez az én véleményem. Vigyázzon magára az összes Ladás!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. márc. 21, 2005 8:45 pm 
Lada szakértő

Én úgy vagyok ezzel, hogy ---- hangulatomban durr be a ---- mp3ak, viszont reggel munkából hazafelé halkan a rádió. Másrészt ha kész lesz a kocsim, ott a motor, és a kipufogó fog zenélni, semmi más.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. márc. 21, 2005 8:51 pm 
Lada szakértő

A kérdésre nem válaszoltam :oops: .
Ha ----, és bömböl a zene, jobban kell figyeljek persze. Volt már pár meleg helyzetem. De szerintem ez nem a hangerõtõl függ. Azért mert hangosan hallgatod, még látni látsz. A táblákat meg lámpákat ugye meg látni kell, nem hallani. Szerintem...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. márc. 21, 2005 10:32 pm 
Az en labam a porgos zene hatasara elmerul a gazpedalon.Ugyhogy szerintem onkentelenul is hat az emberre a zenehalgatas vezetes kozben.Mivel nyugis zenet vagy nem halgatok , vagy idegesit , a vegeredmeny mindig gyorshajtas. :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd márc. 22, 2005 10:01 am 
A hangos zenehallgatás, bizonyítottan elvonja a figyelmet a vezetésrõl. Úgyanúgy, ahogy a mobiltelefon is. Elvégre is a mobilt sem kell nézni, csak hallgatni, mégis csõlátátás alakul ki. Azért, mert az agyad a külsõ hatások közül arra figyel jobban, ami úgymond "nagyobb" és jobban észlelehetõ. Telefon esetében gondolkoznos kell a válaszon (hazudsz).Ha valami csattan egy nagyot, rögtön odafigyelsz rá. Ilyenkor is az agyad a zenére figyel, fõleg akkor, ha olyan zene szól, amit kedvelsz (sz@rt meg senki sem hallgat). A másik dolog pedig jó az ha üzem közben hallja az ember a kocsiból jövõ küönbözõ hangokat, hisz lehet ütemzavar is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd márc. 22, 2005 11:53 am 
Sziasztok!
Ha már a zenénél tartunk, egy biztos, hogy a zene is fárasztja az embert. Szerintem igazából nem vonja el a figyelmet a vezetésrõl, legalábbis én nem érzem úgy. Viszont hosszú út közben van hogy elfáradok és olyankor kikapcsolom, semmi se szóljon. De ha fitt az ember, hát had szóljon úgy amilyen kedve van épp. Azért néha nem árt figyelni a külsõ zajokra, hogy nehogy fél órája szirénázzon az ember mögött a mentõ és nem hallja. :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd márc. 22, 2005 1:41 pm 
van akinek meg az autÓja olyan zajos, hogy az a fárasztó, és azért kell a zene, hogy a motor+kipufogó ordítása és a diffi visítása által keltett hangzavar egyenletes altató hatását megtörje :-)
nekem van olyan zeném, amit "kitiltottam" a kocsiból, ugyanis a hatására életveszélyes lettem :-) --- ennek ellenére NEM-mel szavaztam. az ember ugyanis odafigyel magára :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd márc. 22, 2005 10:57 pm 
Lada Baráti Kör tag

KLala írta:
Szerintem vannak az olyan emberek, akiket nem zavar a zene a kocsiban, meg olyanok, akiket zavar. Másrészrõl meg vannak azok az erberek, akik, ha szól a zene, akkor jobban csapatnak és olyanok is akiket a zene pont lenyugtat és óvatosabban vezetnek. Tehát szerintem egyértelmûen nem lehet megállapítani, hogy el tereli-e figyelmet a zene a kocsiban. Ez az én véleményem. Vigyázzon magára az összes Ladás!

Sziasztok!
Én szeretek zenét hallgatni a kocsiban. Vannak bizonyos zenék amik lenyugtatnak és vannak olyanon amire haladni kell. Viszont szeretem hallgatni a motor és a kipufogó hangját is így van, hogy be sem kapcsolom a HiFi-t :)
Ha a zene már annyira hangos, hogy eltakarja a környezetbõl érkezõ figyelmeztetõ vagy figyelemfelkeltõ, információt hordozó zajokat akkor már Zavaró.

Nekem ez a véleményem.
Foximaxi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. márc. 30, 2005 4:40 pm 
Udv!

Nesze neked autoHiFi :roll:
Habar a sajatomban egy eleg szep han arzenal talahato, ami tud halkan es olykor Bombasuveg tancoltatoan is szolni, a velemenyem a kovetkezo: nem kell a hifit mindig tokig tekerni, nekem is benne van a kocsiban es soxxor van olyan h be sem kapcsolom, vagy csak halkan, es csak a radiot hallgatom... avagy ha van egy autod, ami tud 200al menni, akkor azt mindig 200al kell hajtani? sztem nem art ha van az autohifidben egy kis elrejtettt energia tartalek...
A szavazashoz pedig csak annyit: mi szamit hangos zenenek? teny h a zene elvonhatja! a figyelmet a vezetestol, de szerintem nemegyszer jo ha vmi szol a fuledbe, foleg ha egyedul mesz az utakon, es mondjuk mar egy kicsit faradt is vagy.......
Udv: Uhu

ps: nem ide valo tema, de ha vki kozuton a 90 helyett 100al megy, es mondjuk trafigyanus targy mellett halad el, akkor mennyi huf buntire kell szamolni? sajna szegeden es kornyeken eloszeretettel szopatjak a ladasokat es a keleti blokk autosait, meg ha szabalyosan is kozlekedsz :x

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Zene
HozzászólásElküldve: csüt. márc. 31, 2005 8:35 am 
Üdv UHU2105!

Nagyon érdekelne a Samara bezenésítése , örülnék, ha elküldenéd nekem a fényképeket róla. - shearman@freemail.hu - Elõre is köcce. Kb. 100 000 Ft-ért milyen összeállítást tudnál ajánlani szamárba? Fõleg rockot hallgatok, de a diszkót sem vetem meg. Láda jöhet, a csomitartó nem lényeg, csak hétvégére használnám, na meg csajozásra. 8)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. márc. 31, 2005 11:05 pm 
Shearman: van fotó és leírás samara zenésítésrõl a zsiguli.hu oldalon.
Cikkek menü v Tuning menü
z.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd ápr. 12, 2005 11:21 am 
Sziasztok :D
Lehet, hogy hülye vagyok, de nekem a nagy zene + Lada nem illik össze. Ez szerintem a nyugati autós milliomos gyerekeknek jól áll, de a LADA érzés teljesen másról szól.
Ismétlem: ez az én véleményem!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 14, 2005 9:22 am 
Lada Baráti Kör tag

Hi!

A zenét maxon bömböltetni +hülyeség, bár néha énis elengedem magam... Miután van egy a gyárinál kicsit jobb cucc a kocsiban, arra is rájöttem h. néha igencsak zavaró, ha nem hallom a motor hangját... Bár ezt most a kipuff orvosolja :wink:

bye

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BGo szer. jún. 16, 2010 9:09 am-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. ápr. 20, 2005 4:55 pm 
Hmmm. Nem vagyok milliomos, de az uigényes zenet szeretem, a kocsimban lehet enyat vagy dupcidupcit hallgatni, ugyanolyan szepen szol, ha meg hagnyomas versenyen akarok indulni, nemi atkonfiguralas utan ott ismegallja a helyet :twisted: :mrgreen:

http://www.ba3.tar.hu

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. ápr. 20, 2005 4:56 pm 
avagy mit tegyen az ember ha autohifi muhelyben dolgozik :))))))))))))))

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 19, 2005 5:34 pm 
Lada szakértő

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy van nekem egy õsrégi panasonic rádióm, ami vagy 4*15W, vagy 2*25Wos. Eddig csak elõl szólt két kis gagyi hangszórón, de most raktam bele hátra két nagy ovált, és az elsõ kicsiket teljesen elnyomja. Ha magán a rádión állítom be, hogy csak hátul szóljon, akkor a rádió továbbra is 4*15W-on szól, vagy ilyenkor már 2*25-ön?? Magyarul ha 2*25W-t akarok, akkor elég ha a teljesítményt teljesen hátra állítom, vagy ki kel bontsam, és le kell kössem a két elsõ hangszórót?

Köszi!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 19, 2005 6:15 pm 
dr. Lada

Minnél kissebb az impedancia annál nagyobb teljesítményed van. Ha annak a rádiónak 4 kimenete van és nincs hídba kötve akkor 4x15W ha hidalható valahogy bár ezt kétlem akkor 2x25W .

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 19, 2005 6:37 pm 
Lada szakértő

Dr.Tápfesz írta:
Minnél kissebb az impedancia annál nagyobb teljesítményed van. Ha annak a rádiónak 4 kimenete van és nincs hídba kötve akkor 4x15W ha hidalható valahogy bár ezt kétlem akkor 2x25W .

Hát elmondom neked hogy van, igazából két kimenete van, jobb-bal, csak úgy van megoldva, hogy mind jobb oldalon, mind pedig a balon két pozitiv, és egy test van. A két pozitiv pedig az elsõ, és a hátsó. Tehát oldalanként három vezeték van, közös testtel.

Mellesleg mit jelent ez a hidalható dolog? :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. máj. 20, 2005 12:39 pm 
dr. Lada

Hidalás : A két erõsítõ melegpontjábol lesz egy meleg negatív és egy meleg pozitív :) Viszont bemeneten is kell egy egység ami megoldja a sinus hullám szétvágását csak pozitív és csak negatív periódusra :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. máj. 20, 2005 1:32 pm 
Lada szakértő

Dr.Tápfesz írta:
Hidalás : A két erõsítõ melegpontjábol lesz egy meleg negatív és egy meleg pozitív :) Viszont bemeneten is kell egy egység ami megoldja a sinus hullám szétvágását csak pozitív és csak negatív periódusra :)

Ja vágom már. Nem is értem miért nem értettem :)

Fooooogaaaalmaaam sincs mirõl beszélsz..... :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. máj. 25, 2005 6:59 am 
Dr.Tápfesz írta:

Hogy „csinál” a rádió 12 V-ból 15W-t??? :roll:
dagonya

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. máj. 25, 2005 12:18 pm 
dagonya írta:
dagonya

?????? Van benne erõsítõ, úgy. :) A vett pW nagyságrendû rádiójeleket kis mértékben erõsíti, ezután demodulálja, majd teljesítményben felerõsíti, és azt kitolja a hangfalakra. Így lesz 15W a vett néhány pW-ból, a 12V segítségével. :) Egyébként a tápfesz majdnem mindegy mekkora, csak ahhoz való tranzisztort kell használni. (vagy csövet... 8) ) De lehet 3V, vagy 5V, de akár 50V is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 26, 2005 7:14 am 
És a folyamat közben termelõdõ hõt az autó tetejére szerelt hûtõborda hegyek vezetik el ? :D

A kiváncsiság által hajtva 1x végeztünk a rádióra írt hatalmas teljesítmény ellenõrzésére 1 vizsgálatot. Fogtunk egy Pio „4x60W-os” rádiót és +mértük a kiáramló teljesítményt.
Nos az eredmény eléggé elkeserítõ volt.
A 4 kanálist 1xre mérve kanálisonként 9, azaz kilenc W-ot kaptunk.
Aztán +mértünk csak 1 csatornát, az eredmény 11,valamennyi lett csutkán.
Belénk bújt a kisördög :evil: +kérdeztük a Pio márkaszervizt, hogy adott típushoz mennyi a végfok. A 10e pénzt 3-an összdobtuk, aztán a magnó lelkét a teremtõnek ajánlva, +hajtottuk szinusszal, fûrésszel és négyszöggel.
A csúcs eredmény, csak 1 csatornát hajtva 13, valamennyi volt kb 5-6 másodpercig, uszkve 50% torzítás mellett, aztán némi sercegés kíséretében a végfok az örök hangjegyek világába költözött.

Nem tartom kizártnak, hogy ez csak 1edi eset volt. Azt sem, hogy nem mi szúrtunk el valamit (a két kísérletezõ cimborám villamos mérnökök), azt sem, hogy a hozzáállásunk nem volt jó és tudom, hogy ez a vizsgálat még nem minõsül reprezentánsnak.
Mindenesetre minket +gyõzõtt a kísérlet, hogy a magnókra írt hatalmas teljesítmények valószínüleg néminemû túlzásról, de legalább is csúsztatásról árulkodnak. Biztos, hogy a technika fejlõdik, de a fizikát nem lehet +erõszakolni és nálunk (köztünk) bebizonyosodott, hogy teljesítményt külön erõsítõvel akarjak.

Bocsi, ha kissé tudálékosnak tûntem :oops: :oops: , nem annak szántam, csak 1 tapasztalatot írtam le.
dagonya

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 26, 2005 11:46 am 
Ez jó ötlet, még sosem gondoltam rá. Ettõl olyan lenne a kocsi, mint egy nagy processzor. :) Én vízhûtéses csöves autórádiót láttam már képen. Az brutál volt... 8)

Egyébként tényleg a cégek minden szart ráírnak a rádiójukra. Nem mindegy, milyen érték. Folyamatos sinusos teljesítmény, vagy szélessávú (pl zaj-jellel mért) stb. Van ezerféle. Ezek közül kiválasztják a legnagyobbat, aztán ráírják a dobozra.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 26, 2005 1:09 pm 
Lada szakértő

Hali!

Asszem kéthete láttam a Metroban akcióban DAEWOO MP3as autórádiót 15000 pénzért. Annak nem volt ráírva a teljesítménye feltûnõ helyre, ezért elkezdtem keresgélni, mert mondom ha bírja legalább a 4*45öt, akkor megveszem. Megtaláltam a hátoldalán, 4*7W - ot bírt. Akkor ott néma undorral tettem vissza, hogy még a 15000 forint is sok érte, de akkor ezek szerint lehet hogy DAEWOO - éknál nem ámítanak, hanem fogják, és ráírják a tényleges teljesítményt. Na mindegy, az alábbi sorokat olvasva most elgondolkoztam, hogy lehet meg kellett volna vennem :(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 26, 2005 1:35 pm 
Bizony, kevés olyan cég van, amelyik korrekt - sõt aláspecifikált - adatokat ad meg a készülékeken. Az egyik ilyen a Rockford Fosgate, de az már-már a +fizethetetlen kategóriába tartozik :cry:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 26, 2005 2:40 pm 
Lada Baráti Kör tag - Barkó szakértő

dagonya írta:
dagonya

4 Ohmos hangszórót feltételezve, a kimeneti teljesítmény 12 V tápfeszültség esetén maximum 36 W lehetne, de mivel a végerõsítõ tranzisztorok vmilyen kapcsolásokban dolgoznak, ezért ez annak max. a fele lehet, azaz 18 W lehet.

Ezen kívül lehet beszélni RMS, stb. teljesítményekrõl, ezért a gyakorlati mérések dagonya által imertetett méréseket támasztják alá.

Persze lehet venni boostereket is, amik vagy hídkapcsolással, vagy 2 Ohmos (2 db 4 Ohmos hangszóró párhuzamosan) kapcsoláddal adnak le több teljesítmény, illetve belül a 12V tápot felemelik 24-36-48 V-ra, ami már elég a 100W feletti teljesítményhez.

Szal röviden összefoglalva, lehet írni bármit egy rádióra, a normál rádóknál a 4x15W az ami tényként elfogadható, drágább tipusok esetében a 4x40W is elõfordul(hat) :D

Nekem 4x15W-os JVC van az autóban és a félhangerõ felett már idegesít, nem a hangminõsége miatt, hanem a megnövekedett közlekedési koncentrálás miatt...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 27, 2005 8:37 am 
helló
látom nagyon hátttérbe szorult ez a téma.
ki milyen hifit használ?
én zenével is "foglalkozom" ezért a kocsiba is van valami "kisseb" cucc.
kiváncsi lennék h ti milyen megoldásokat használtok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 28, 2005 6:40 am 
Küggyél képeket lécci, lécci, lécci :D

dagonya

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 28, 2005 7:14 pm 
hú te.
most néztem meg és nem találtam róla képet itthon.
a mostani kocsimban meg csak egy DLD limited láda van ideglenesen.
arról meg minek.
megvan a zene már ami benne lessz csak bele kéne rakni.3évig gyüjtögettem.
lehet h nekiállok a héten aztán küldök képet.
viszont a fater vasában már volt.
hát hagyne h mindenkit letolt itt a környéken. :oops:
de nem akarom fényezni magam.
talán Bala látta már de az lehet h nem az a cucc volt.
általában elég gyakran cserélgetem.
mikor lessz a kövi tali?
oda kivinném aztán lenne parti.
ja meg ha nincs ebberetek aki az összejövetelen hangositana akkor én esetleg megtudom oldani. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. jún. 29, 2005 6:53 am 
És mi lesz a vasban, hogy akkorát tud szólni?

Leírás???

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. jún. 29, 2005 9:47 am 
hehe :lol:
az titok
majd a kövi talin meglátjátok.
nem nagy kunszt de azért elmegy kezdõ szinten....
izelitõnek:ha beraknám akkor 4erõsitõ ( picik :lol: )

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. júl. 02, 2005 10:24 pm 
Nemtuom Boci, én "csak" egy 50es membránt láttam valami dobozban valami erõsítõcskével, és annyi rémlik h lepattogott a tetõrõl a 2literes kólásüveg. De nemtuom, az már rég volt. :lol: Most vmi komolyabbra készülsz? 8)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 11, 2005 6:43 am 
ÜDV!

Az autó"HIFI"-vel kapcsolatos csináldmagad jellegû témát indítanék/folytatnék itt...ami elkezdõdött a KÖZPONTIZÁR részlegben, de nem oda való. A LADAHIFI-ben is elférne, de itt legyenek inkább olyan +oldások, amikor nem 5-6 jegyû számokkal fejezhetõ ki a beépített cuccok ára :lol:.

Minden jót:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. júl. 11, 2005 6:48 am 
No, Foximaxi!

Bocs a NAGYBETÛKÉRT! Azért tettem, hogy észrevedd! @mailt nem tudok küldeni, így itt kérlek +, moderáld át nyugodtan, s ha lehet, mozgasd át a hozzászólásokat a központizár c.-bõl, amik ide tartoznak...

Kösz:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. júl. 11, 2005 3:08 pm 
Lada szakértő

peeter írta:
HegeGabi!

A sûrûbb cucc már nem csillapít akusztikailag, csak térfogatot vesz el... Akkor már jobb üresen... Sz.tem a korróziós fenyegetés nem oly nagy...fõleg, ha nincs összekaristolva a lemez... ha igen, kis festékes védelem...

Hali!

És ha ritka a szivacs? Mondjuk amikbõl párna készül, olyan jó puha. Felragasztani minél nagyobb felületet az ajtólemez belsejére, vagy a tetõkárpit alá.

Üdv, HegeGabi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. júl. 11, 2005 4:12 pm 
Jujj!

Ne bonyolítsd az életem! :lol:
Nem t'om...beszélj 1 akusztikai szagemberrel!
Szerintem az is sûrû, s szerintem mûanyag, kicsiny a csillapítása. De tesztelhetsz valami 1*û hangdobozzal, ha van idõd... raksz bele ezt-azt...ennél okosabbat nem tudok... :oops:

Minden jót:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd júl. 12, 2005 7:39 am 
Lada szakértő

peeter írta:
Jujj!

Ne bonyolítsd az életem! :lol:

:D :D :lol:
Köszi, Üdv, HegeGabi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd júl. 12, 2005 8:09 pm 
Ohh látom költözés volt:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. júl. 18, 2005 7:30 am 
A hozzáértõk a tojássziovacsot teszik be a dobozokba, de láttam már 1xrû vatelint is beletakkerolva

dagonya

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd júl. 19, 2005 8:18 am 
Üdv!

Ím, a nagy bonyolultságú ajtópanel... :lol:
A taknyó körben FBS trutyi tömítésnek...
Kép

Minden jót:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd júl. 19, 2005 1:04 pm 
Dévid!

Ha mindenáron minõségi hangszórót akarsz beletenni, akkor a Mediamarktban van (legalábbis 2 hete volt) 7500-ért Blau 16 os komponens szett. A 16-os hangszóró eléggé zsákbamacska, hogy befér-e az ajtóba, nálam tényleg millimétereken múlott. Én elõször megvettem a hangszórót 3000-ért (azóta lement 2000-re!! :) ) és abból indultam ki, hogy vagy belefér simán, vagy kell hozzá kiemelõkeret.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. júl. 20, 2005 6:29 am 
dr. Lada

Én pioneere esküszöm , hangtérképbe, lekébezésbe , részletgazdagságba.
Persze itt Magyarországon az ára is megvan , viszont olcsóbban ha kell tudok szerezni. TOvábbá van Sony termék is , meg MAC audios erõsítõk , idõm nemvolt felírni atipusokat árakat csak ezeket.

Pioneer -
TS-A6921 17 000 Ft
TS-A6991S 20 000 Ft
TS-A6901 14 000 Ft
TS-A6911 18 000 Ft
TS-G1348 8 000 Ft
TS-G1318 5 500 Ft
Sony -
XS-6933 19 000 Ft
XS-6941R 15 000 Ft
MAC-Audio -
Z4200 35 000 Ft

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. júl. 20, 2005 6:48 am 
Dr Úr

Én éppen 20-as subot keresek, freeair-eset.
JBL-t már találtam, nem bánnám, ha lenne óccsobbé'
Ja, és 2 db kell!

Van ilyened??
dagonya

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. júl. 20, 2005 6:49 am 
dr. Lada

Fogok nézni , kint is láttam JBL-t

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. júl. 20, 2005 6:55 am 
Az királi lenne..
és hogyé tudná??

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. júl. 20, 2005 1:09 pm 
Lada Baráti Kör tag

Dr.Tápfesz írta:
Én pioneere esküszöm , hangtérképbe, lekébezésbe , részletgazdagságba.

Arra esküdött a boltos haver is. Elõre 10-es pioneere került volna. De a baloldal meghallgatása után inkább ujra szétszedtem, visszadobozoltam és vissza adtam, h bocsi de ez _szar_. Pedig tudom h jót akart. Inkább 10-es SAL került a helyébe egy ezressel drágábban.
Hátul 16-os SALok vannak. Ha sikerál olcsón pótkeréktartányt szerezni, lehet h beruházok egy olcsó sub erõforrásba én is. hülye HIFI: legalább olyan kábszer mint a tuning :-)

Amugy egy kérdés: ismeri valaki az MNC "márkát"? Mert az MP3-s ketyerémen illen felirattal díszlik.

Grano

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. júl. 20, 2005 2:32 pm 
M°N°C - Maniac Sound System - http://www.mnc.hu.
Nekem a hangszaróim is ilyenek...

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 827 hozzászólás ]  Oldal 1 2 3 4 517 Következő

Minden időpont UTC+01:00 időzóna szerinti